Suzuki SLDA

 

Aktualizace Bosch SLDA v1880

Vážení zákazníci, od 7.2.2020 disponuje náš servis aktualizací SLDA jednotky verze 1880. Tato verze je určená pro všechny současné modely Suzuki.

Aktualizace softwaru SLDA jednotky obsahuje český jazyk a přináší několik vylepšení.

Aktualizace obsahuje český jazyk pouze pro zařízení SLDA, tedy infotainment (multimediální zařízení) umístěné vprostřed palubní desky. Rozhraní základních informací o vozidle umístěné v kapličce před řidičem zůstává i nadále v jazycích předdefinovaných z výroby.

Aktualizace se týká jen samotné jednotky SLDA, nikoli její periferie v podobě mapových podkladů navigace!


 Vitara
 S-Cross
 Ignis
 Swift
 Baleno
 Jimny
 

Captcha Code

Klikněte na obrázek pro načtení jiných znaků.
 

Časté dotazy:

Je třeba se objednat?

Ano, pro aktualizaci SLDA je třeba se předem objednat. S ohledem na nadcházející sezónu přezouvání, prosím, upřednostněte kontakt prostřednictvím formuláře umístěného na této stránce. V případě telefonického kontaktu se nemusíte vždy dovolat. Pokud nás budete kontaktovat elektronicky, určitě se dočkáte naší zpětné vazby!

Jak dlouho aktualizace trvá?

Samotná aktualizace trvá necelých 60 minut.

Přijdu během aktualizace o svá data?

Po aktualizaci je třeba si znovu nastavit uložené oblíbené radiostanice. Ke ztrátě dat ze spárovaných mobilních zařízení dochází výjimečně v závislosti na softwarové výbavě Vašeho mobilního telefonu.

Je aktualizace placená?

Pro zákazníky, kteří zakoupili dotčená vozidla u Auto-Moto Riegger s.r.o. nabízíme aktualizaci zcela zdarma. Instalace aktualizace do zařízení SLDA vozidel zakoupených u jiných partnerů značky Suzuki je zpoplatněno částkou 500,- Kč vč. DPH.