PICK-UP SERVIS

My se staráme za Vás. Vaše vozidlo vyzvedneme a po potřebném servisu Vám jej zase vrátíme.

Protože chápeme Vaše obavy v současné době, rozšířili jsme nabídku našich služeb o PICK-UP SERVIS. Servisní nároky Vašich vozidel není radno odkládat, ať už z důvodu dodržení záručních podmínek nebo s ohledem na jejich technický stav.

Věříme, že mnozí z našich zákazníků by svému autu rádi dopřáli potřebnou péči, ale z důvodu obav o své zdraví, který souvisí s aktuální situací pandemie koronaviru, se logicky rozhodli upřednostnit právě vlastní zdraví. A právě proto Vám nabízíme službu PICK-UP SERVIS, kdy se nemusíte ničeho bát a vyjít nemusíte dál než pár kroků před Váš dům.

Stačí nás jen kontaktovat prostřednictvím formuláře níže (můžete samozřejmě i telefonicky, ale s ohledem na omezení provozu doporučujeme právě kontaktní formulář), zvolit si službu, o kterou máte zájem a odeslat. Jak jen to bude možné, budeme Vás zpětně kontaktovat a informujeme o dalším průběhu služby.

PICK-UP SERVIS

Vaše vozidlo vyzvedneme, zdokumentujeme jeho stav a dle předem smluvených úkonů předáme potvrzení.

Vozidlo odvezeme k nám do servisu, kde provedeme potřebné úkony.

Jakmile bude vozidlo připravené ke zpětnému navrácení, budete o tom informováni a dle Vašich časových možností Vám bude vozidlo přistaveno zpět před Váš dům.

Bezpečnost až na prvním místě

Aby bylo dodrženo maximum hygienických podmínek, bude Vaše transportované vozidlo opatřeno jednorázovou sadou pro ochranu interiéru sestávající z potahu sedadla, volantu, ruční brzdy, řadící páky a rohožky na podlahu.

Platba probíhá při převzetí vozidla zpět výhradně bezkontaktním platebním terminálem, který je chemicky očištěn před i po každém Vašem použití.

Dostupnost služby

Služba PICK-UP SERVIS je dostupná pouze v závislosti na dojezdovém čase od naší provozovny, a to nejvýše do 60 minut k Vám i zpět. Dojezdový čas se může lišit v závislosti na denní době a určuje ji servis.

Cena služby 1.000,- Kč vč. DPH

PICK-UP SERVIS plus

Rozsah služeb a postupů jako u základní služby je rozšířen ještě o jednu podstatnou maličkost.

Náhradní vozidlo

Proti základní službě Vám PICK-UP SERVIS plus nabízí zapůjčení náhradního vozidla.

Náhradní vozidlo bude značky SUZUKI, s ohledem na omezenou kapacitu vozidel však nemusí být dodržena kategorie Vašeho vozu (vozidlo můžete dostat menší/větší).

Náhradní vozidlo dostane vždy s plnou (nebo spíše téměř plnou - nějak ho k Vám dopravit musíme) nádrží paliva.

Při zpětném předání vozidel je potřebné, aby bylo náhradní vozidlo opět plně (nebo skoro plně) dotankováno.

Cena služby 1.500,- Kč vč. DPH


 Suzuki Ignis
 Suzuki Swift
 Suzuki S-Cross
 Suzuki Vitara
 Suzuki Jimny
 jiný model Suzuki
 PICK-UP SERVIS
 PICK-UP SERVIS PLUS
 

Captcha Code

Klikněte na obrázek pro načtení jiných znaků.